Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та водогосподарських організацій Державного агентства водних ресурсів України (Держводагентства), що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Держводагентства. Posts — довідник посадових осіб Держводагентства.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Тереба Надія Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 14, 2021, 11:20 (EEST)
Створено Жовтень 2, 2018, 12:40 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закон України «Про центральні органи виконавчої влади», Постанова КМУ від 20.08.2014 № 393
Ідентифікаційний номер набору даних davr-reference-book
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).