Перейти до вмісту

Довідник установ, що належать до сфери управління Державної архівної служби України

Набір містить відомості про установи, що належать до сфери управління Державної архівної служби України, зокрема, код ЄДРПОУ, назву, інформацію про повноваження, контактні дані, розпорядок роботи.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Брусілова Тетяна Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 14, 2019, 12:08 (EET)
Створено Червень 6, 2019, 10:27 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації 1) Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”; 2) Закон України “Про доступ до публічної інформації”; 3) Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”
Ідентифікаційний номер набору даних dasu-sferaupravlinnia
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).