Перейти до вмісту

Дані містобудівного кадастру, у тому числі геопросторові дані м.Кривого Рогу

Дані містобудівного кадастру, у тому числі геопросторові дані

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа БРИЗЕЦЬКИЙ Олександр Федорович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 5, 2020, 14:39 (EEST)
Створено Травень 5, 2020, 14:35 (EEST)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних dani-mistobudivnogo-kadastru-u-tomu-chisli-geoprostorovi-dani-mkrivogo-rogu-05-05-2020-14-40-55
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).