Перейти до вмісту

Дані про надходження звернень на телефон довіри за 2019 рік в Коломийській міській раді

Набір містить дані про реєстраційний номер, дату й час надходження, тип звернення, тематичну категорію, адресу, географічні координати, статус, виконавця та результати розгляду.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дикан Ірина Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 26, 2020, 17:10 (EET)
Створено Лютий 26, 2020, 17:10 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних dahi-npo-hadxodxehhr-3bephehb-ha-tejieqpoh-dobipn-3a-2019-pik-b-kojiomnncbkin-micbkin-padi
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).