Не оновлений

Набір даних містить перелік дошкільних, середніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів і статистичну інформацію щодо них

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Прищенко Тетяна Костянтинівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 8, 2020, 14:53 (EET)
Створено Вересень 24, 2019, 15:52 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних dadc1e69-2d38-4f33-a36a-b08d6d1b1430
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).