Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та підпорядкованих йому організацій, у тому числі їх офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить два ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Державного агентства водних ресурсів України, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Державного агентства водних ресурсів України.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сімкова Євгенія Євгенівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 1, 2020, 16:52 (EEST)
Створено Жовтень 2, 2018, 12:40 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Положення про Державне агентство водних ресурсів України, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 393
Ідентифікаційний номер набору даних dacb85dd-2887-47b6-a2e1-35e9ba43a30b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).