Перейти до вмісту

Річні плани закупівель

Річні плани закупівель Набір даних містить інформацію щодо здійснення лікарнею планування закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Зокрема у наборі є предмет закупівлі, код економічної класифікації видатків бюджету, очікувана вартість предмета закупівлі, процедура закупівлі та орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Оришня Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 30, 2020, 16:22 (EET)
Створено Листопад 13, 2018, 11:03 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних b2b2dbc0-c5f6-416b-ac63-8e0b08d6ea7d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).