Набір даних містить інформацію про фінансові показники, звіт про фінансові результати комунального підприємства «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» Сумської міської ради

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Катерина Боженко
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 22, 2022, 13:06 (EEST)
Створено Липень 17, 2019, 14:17 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних d966b7bb-b0df-4911-adb9-205df67805f2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).