Перейти до вмісту

Список ліквідованих установ

Список ліквідованих установ, документи з особового складу яких знаходяться на зберіганні в Державному архіві Івано-Франківської області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Медвідь Юрій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 5, 2020, 08:51 (EEST)
Створено Травень 5, 2020, 08:49 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закони України “Про доступ до публічної інформації”, "Про Національний архівний фонд та архівні установи", "Про інформацію"
Ідентифікаційний номер набору даних d8f9f2d7-322a-46a0-9e0e-a350c0ad4f12
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).