Перейти до вмісту

Довідник Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради та її структурних підрозділів

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Адміністації Новобаварського району Харківської міської ради, що є окремими юридичними особами.OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Адміністації Новобаварського району Харківської міської ради.Posts — довідник посадових осіб Адміністації Новобаварського району Харківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Константінова Олена Дмитрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 28, 2020, 11:01 (EEST)
Створено Червень 20, 2019, 16:16 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 17.04.2019 № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних d8d98bae-5cac-444f-bdb5-b11cb4610eff
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).