Не оновлений

Перелік перевізників та маршрути перевезень

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Гончарук Т. – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Тетіївської районної державної адміністрації
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 11, 2019, 10:49 (EET)
Створено Грудень 11, 2019, 10:47 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження Тетіївської РДА №263 від 28.10.2019, для ознайомлення з переліком відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 07bd79cd-d606-40ea-8102-c7defa924886
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).