Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них)

Ресурс містить перелік договорів Лисичанської міської ради про тимчасове користування місцем розташування спеціальних рекламних контрукцій та про пайову участь замовника будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Лисичанська. У переліку зазначені дата та номер договору, предмет договору, особа контрагента.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шапар Наталія
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 16, 2019, 13:25 (EET)
Створено Листопад 12, 2019, 11:57 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних d7edbc7a-23e2-4a15-9a29-c9afd0b3519d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).