Перейти до вмісту

Перелік бюджетних програм департаменту фінансів виконкому Криворізької міської ради, посилання на оприлюднені ресурси в мережі Інтернет

Перелік бюджетних програм департаменту фінансів виконкому Криворізької міської ради, посилання на оприлюднені ресурси в мережі Інтернет

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Рожко Олена Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 9, 2019, 17:03 (EEST)
Створено Липень 25, 2019, 10:02 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон Україна від 13.01.2011 №2939-VI "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.11.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних".
Ідентифікаційний номер набору даних d6e21770-c5bb-4baf-97ff-6be9fed60fcb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).