Перейти до вмісту

Інформація про міжнародні автобусні маршрути (та зупинки) загального користування

В наборі даних оприлюднюються відомості про міжнародні автобусні маршрути (та зупинки) загального користування, їх реєстраційні номери, організаторів пасажирських перевезень на відповідних автобусних маршрутах загального користування, а також автомобільних перевізників, що надають послуги з перевезень пасажирів на таких маршрутах

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Олександр Пашко
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 1, 2019, 17:56 (EEST)
Створено Квітень 1, 2019, 17:08 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ Мінінфраструктури від 20.05.2013 № 305
Ідентифікаційний номер набору даних d5d79cf2-ccc7-40a9-9b7f-4c5cd0d061f9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).