Перейти до вмісту

Фінансова звітність Управління соціального захисту населення адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

Фінансова та бюджетна звітність Управління

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Жутовська Тетяна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 5, 2020, 16:56 (EET)
Створено Лютий 25, 2019, 16:59 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних d50b8304-668a-4982-a3df-54c4e0327dc8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).