Перейти до вмісту

Фінансова звітність Відділу культури по Московському району Департаменту культури Харківської міської ради

Набір містить такі ресурси: Баланс (Звіт про фінансовий стан), Звіт про фінансові результати. Кожен ресурс у наборі є певний фінансовий звіт за певний період.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дорошенко Світлана Георгіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 26, 2020, 15:16 (EEST)
Створено Липень 15, 2019, 16:10 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 “Про затвердження Порядку подання фінансової звітності”, Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»” від 07.02.2013 № 73
Ідентифікаційний номер набору даних d4583235-61ed-49ec-8c37-091ec85b8285
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).