Перейти до вмісту

Перелік регуляторних актів Чорнобаївської районної державної адміністрації

Набір даних містить перелік регуляторних актів Чорнобаївської районної державної адмініістрації із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, а ткож інформації про базові і повторні, періодичні відстеження.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Марченко Віта Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 11, 2019, 11:43 (EEST)
Створено Липень 10, 2019, 16:32 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Інформація набору є результатом і характерезує діяльность регуляторних органів відповідно до Закону України про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності
Ідентифікаційний номер набору даних d3d704-1a3a-4974-91-1b23514c5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).