Перейти до вмісту

Переліки об'єктів капітального та поточного ремонтів м. Харкова

Перелік об'єктів поточного ремонту штучних споруд (мостів, шляхопроводів та ін.), внутрішньоквартальних доріг і тротуарів, вулично-дорожньої мережі м. Харкова. Перелік об'єктів капітального та поточного ремонту мереж зливової каналізації, дощоприймальних колодязів, водовідвідних канав та споруд на них в м.Харкові.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Карпов Сергій Валентинович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 29, 2020, 12:16 (EEST)
Створено Лютий 12, 2019, 11:08 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ «Про Порядок затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії» від 08.09.1997 № 995
Ідентифікаційний номер набору даних d32a6973-ff88-42e8-9a6e-decc7b310714
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).