Перейти до вмісту

Переліки об'єктів капітального та поточного ремонтів м. Харкова

Перелік об'єктів поточного ремонту штучних споруд (мостів, шляхопроводів та ін.), внутрішньоквартальних доріг і тротуарів, вулично-дорожньої мережі м. Харкова. Перелік об'єктів капітального та поточного ремонту мереж зливової каналізації, дощоприймальних колодязів, водовідвідних канав та споруд на них в м.Харкові.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Карпов Сергій Валентинович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 4, 2019, 17:00 (EEST)
Створено Лютий 12, 2019, 11:08 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ч.1 ст.10.1 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних d32a6973-ff88-42e8-9a6e-decc7b310714
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).