Перейти до вмісту

Державний реєстр України назв місць походження товарів і прав на використання зареєстрованих кваліфікованих зазначень походження товарів

Державний реєстр містить повний набір бібліографічних даних згідно з Положенням про Державний реєстр України назв місць походження товарів і прав на використання реєстрованих кваліфікованих зазначень походження товарів, № 798 від 13.12.2001, а також сповіщення щодо цих реєстрацій.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пащенко Андрій Валерійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 22, 2020, 17:53 (EEST)
Створено Серпень 31, 2018, 14:31 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про правову охорону географічних зазначень» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/752-14)
Ідентифікаційний номер набору даних fe40bf2f-f948-45de-9f78-9887ce9c15e8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).