Перейти до вмісту

Інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби

Інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Трало Ольга Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 9, 2020, 16:54 (EET)
Створено Листопад 15, 2018, 10:37 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про державну службу", Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 № 246
Ідентифікаційний номер набору даних d0d070ed-5a24-41d4-8b26-7ba7254b032e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).