Перейти до вмісту

Інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби

Інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Трало Ольга Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 8, 2019, 18:01 (EET)
Створено Листопад 15, 2018, 10:37 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про державну службу", Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 № 246
Ідентифікаційний номер набору даних d0d070ed-5a24-41d4-8b26-7ba7254b032e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).