Не оновлений

Набір містить перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) управління охорони здоров'я Кропивницької міської ради. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів оприлюднені через API. Довідка щодо використання API spending.gov.ua доступна за посиланням https://confluence.spending.gov.ua/

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бондарь Тетяна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 13, 2022, 13:34 (EEST)
Створено Листопад 20, 2018, 15:51 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 30386669
Код КОАТУУ 3510136600
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про відкритість використання публічних коштів", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних contracts-uozmrmk
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).