Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету Чопської міської ради

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Філіпенкова Надія Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 24, 2022, 14:06 (EET)
Створено Серпень 7, 2019, 16:27 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014р. № 836 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 29 грудня 2018 року №1209, Закон України "Про доступ до публічної інформації", постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних chmr-pasport-program
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).