Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету Чопської міської ради

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету Чопської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Філіпенкова Надія Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 13, 2020, 11:09 (EET)
Створено Серпень 7, 2019, 16:27 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014р. № 836 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 29 грудня 2018 року №1209, Закон України "Про доступ до публічної інформації", постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних chmr-pasport-program
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).