Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації

Набір містить реєстр наборів даних, що перебувають у володінні фінансового управління Покровської міської ради Донецької області Дані розміщено у ресурсі Register.xlsx

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Заливадна Світлана Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 29, 2020, 15:10 (EEST)
Створено Січень 31, 2019, 10:52 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації " Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних "
Ідентифікаційний номер набору даних cfa5c15f-fd2d-4b11-bb48-1fabd5025dfc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).