Перейти до вмісту

Річний план закупівель Територіального центру надання соціальних послуг Київського району м.Харкова

Набір містить дані щодо річного плану закупівель та змін до нього Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Василенко Маргарита Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2021, 18:29 (EET)
Створено Серпень 4, 2020, 10:37 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Закон України про публічні закупівлі
Ідентифікаційний номер набору даних cd597e86-baab-471e-90db-c28f708ad984
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).