Перейти до вмісту

Територія обслуговування комунального закладу Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 279 Харківської міської ради»

Набір даних містить інформацію про територію обслуговування комунального закладу Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 279 Харківської міської ради»

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Коротун Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 24, 2019, 11:25 (EEST)
Створено Червень 24, 2019, 11:17 (EEST)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації На підставі ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних cd077f1e-61f5-43e0-b553-fbe4d6660f26
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).