Перейти до вмісту

Фінансова звітність комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 58 Харківської міської ради»

Фінансове забезпечення комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 58 Харківської міської ради". Благодійна допомога та поточні звіти.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хандешина Олена Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 25, 2020, 11:34 (EET)
Створено Вересень 13, 2018, 14:49 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 21 жовтня 2015 р. № 835. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.
Ідентифікаційний номер набору даних cc98be14-2182-4efc-bbc3-da48747aa7e7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).