Перелік наявності медикаментів у КНП" Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради" в 2021 році

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Братішко О.М.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 19, 2021, 14:49 (EEST)
Створено Квітень 19, 2021, 14:17 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Наказу МОЗ від 26.04.2017р. №459 “Про затвердження Порядку розміщення на інформаційних стендах у закладах охорони здоров’я інформації щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги”
Ідентифікаційний номер набору даних cbc3e89b-85e0-4c48-bc9b-5e086d7ee102
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).