Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хмелівська Наталя Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 31, 2020, 12:00 (EEST)
Створено Жовтень 30, 2018, 09:59 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Ст. 10.1, 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних".
Ідентифікаційний номер набору даних cb63001d-c5e2-48bc-a056-78549a344b09
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).