Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Ладижинської міської ради

Набір даних містить інформацію про підприємства, установи, заклади та організації, що підпорядковуються Ладижинській міській раді. В наборах наведено інформацію про назви, контактні дані, графік роботи тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бабій Альона Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 11, 2019, 12:31 (EET)
Створено Листопад 11, 2019, 12:18 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету міністрів України від 21.10.2015 р. №835 "Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних cab3bd90-b293-4d6d-a8f0-e86a34b6d559
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).