Перейти до вмісту

Рішення сесії Пересічанської селищної ради на 2019 рік

Рішення сесії "Про бюджет Пересічанської селищної ради на 2019 рік" (зі змінами), "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт Пересічного, с-ща Березівського, с-ща Курортного Пересічанської селищної ради Дергачівського району Харківської області", розпорядження «Про скликання позачергової LХІ сесії Пересічанської селищної ради VІІ скликання», "Про селищний бюджет на 2020 рік"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бубнов Вадим Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 10, 2020, 12:01 (EET)
Створено Липень 15, 2019, 09:10 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних ca68a9a8-f05f-4bd9-946f-4c6003945fcf
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).