Перейти до вмісту

Фінансова звітність за 2018 рік

Набір містить баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал Центру "Світанок"за 2018 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ястремська Марія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 2, 2019, 09:02 (EEST)
Створено Серпень 20, 2019, 09:42 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Національне Положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності", Наказ Міністерства фінансів України № 307 від 28.08.2017 р.
Ідентифікаційний номер набору даних c970ae00-941a-4285-aff4-41314aad25d6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).