Перейти до вмісту

Довідник управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації

Набір містить ресурс OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації. Ресурс містить дані про структурні підрозділи управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації. У тому числі ідентифікатор, назву, опис, інформацію про повноваження, керівника, посилання на веб-сторінку, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, дні й години прийому та інше. Кожним записом у таблиці є інформація про окремий структурний підрозділ.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сурай Анастасія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 26, 2020, 09:19 (EEST)
Створено Червень 26, 2020, 09:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 02.04.2020 №100-р «Про затвердження Положення про управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації»
Ідентифікаційний номер набору даних c7e21076-89d5-4875-931f-b1985889a15a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).