Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради

Набір даних містить ресурс OrgStructure, який містить файли з таблицями з інформацією про структуру і штатну чисельність Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, з зазначенням ідентифікаторів посад у структурних підрозділах, їх назви та кількість штатних одиниць.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Грабович Ірина Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 10, 2020, 16:42 (EEST)
Створено Листопад 7, 2018, 11:45 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Підстава - п.1 ч.1 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних». Призначення - інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних c7ab91b8-3951-48b8-8212-ced63e130f6f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).