Перейти до вмісту

Телефонний довідник Томаківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області

Інформація про структурні підрозділи районної державної адміністрації, в тому числі поштові та електронні адреси, ідентифікаційні коди

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Деревянко Ольга Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 28, 2019, 08:52 (EET)
Створено Жовтень 31, 2019, 13:28 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 0a1f4c64-5ad0-4954-996f-5a2bd1de3367
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).