Титульні списки на проведення капітального та поточного ремонту, будівництва, реконструкції та благоустрою по районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району

Набір містить ідентифікатори, найменування об’єктів, опис, інформацію про замовників, очікувану та фактичну вартості, дати початку і завершення робіт, інформацію провиконавців, місце розміщення об’єктів, гарантійний строк.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Степаненко Людмила Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 22, 2021, 23:50 (EEST)
Створено Червень 14, 2021, 15:16 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ «Про порядок затвердження титулів об`єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії» від 08.09.1997 № 995
Ідентифікаційний номер набору даних c658e9aa-50b9-4a23-96f4-a8c1b8306b8e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).