Перейти до вмісту

Річні зведені основні фінансові показники виконання фінансових планів комунального підприємства "Міський шахово-шашковий клуб ім. Й. Уріха" Дніпровської міської ради

фінансовий план на 2020 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Євсенєва Ольга Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 28, 2020, 10:02 (EET)
Створено Лютий 5, 2020, 11:44 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних c41cacad-4f5d-41cd-a677-aaf9d80cf098
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).