Перейти до вмісту

Рішення виконавчого комітету Новопсковської селищної ради

Набір містить дані про систему обліку рішень виконавчого комітету, які зберігаються Новопсковською селищною радою. Зокрема, рішення, номер рішення,посадову особу або структурний підрозділ, що відповідає за внесення інформації, посилання на веб-ресурс, що дає доступ до рішення тощо

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Червенко Тетяна Савеліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 6, 2020, 08:55 (EEST)
Створено Жовтень 15, 2019, 15:18 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Рішення селищного голови Новопсковської селищної ради «Про забезпечення доступу до публічної інформації в Новопсковській селищній раді» від 21.03.2017 №29-о
Ідентифікаційний номер набору даних c30b4a8b-6dcf-4ac4-a955-248b92a0d2c0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).