Перейти до вмісту

Дані громадського бюджету Оріхівської ОТГ

Набір даних містить дані громадського бюджету, у тому числі про проекти, результати голосування, реалізацію підтриманих проектів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гордик Лариса Григорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 28, 2020, 15:47 (EET)
Створено Вересень 23, 2019, 10:40 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних c2b70a5f-26af-431f-b6af-f7031ef318a3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).