Перейти до вмісту

Перелік та місцезнаходження закладів охорони здоров'я, які забезпечені обладнанням гінекологічним, мамалогічним, що пристосоване до потреб осіб з інвалідністю

Перелік та місцезнаходження закладів охорони здоров'я, які забезпечені обладнанням гінекологічним, мамалогічним обладнанням, що пристосоване до потреб осіб з інвалідністю з урахуванням особливостей їх пересування.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хацюр Ганна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 22, 2019, 10:56 (EET)
Створено Листопад 22, 2019, 10:52 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» та Постанова Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 року № 1100 «Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 389323bd-9dff-4247-9123-6f4815743b7e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).