Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається Держводагентством

Набір містить дані про систему обліку та види інформації, яка зберігається Держводагентством. Зокрема, програмне забезпечення, структурний підрозділ, що відповідає за внесення інформації тощо

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сімкова Євгенія Євгенівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 22, 2020, 22:38 (EEST)
Створено Серпень 12, 2019, 10:59 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про електронні документи та електронний документообіг", Закон України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних c2971db6-1935-44fd-b633-2fedd89938b1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).