Перейти до вмісту

Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню

Набір містить перелік нормативів, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до Наказів МОЗ. У тому числі їх ідентифікатори, назви, строки дії, нормативно правові акти, посилання на документ, оприлюднений в мережі Інтернет.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Яшина Олена Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 26, 2019, 15:25 (EET)
Створено Липень 22, 2019, 10:50 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ МОЗ України від 19.03.2018 № 503 “Про затвердження порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу”, Наказ МОЗ України від 19.03.2018 № 504 “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”
Ідентифікаційний номер набору даних c26343bc-423a-43d8-bf15-d631bf58cccd
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).