Перейти до вмісту

Дані про депутатів Рівненської обласної ради

Дані про депутатів Рівненської обласної ради 7 скликання, у тому числі графік прийому

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Тумилович Тетяна Володимирівна; Кононенко Галина Миколаївна; Бовсунюк Ірина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 9, 2020, 14:18 (EEST)
Створено Серпень 8, 2019, 12:12 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова Кабінету Міністрів України від 21/10/2015 №835 зі змінами “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Ідентифікаційний номер набору даних c090fe92-00b0-47c9-bc96-1dec6078bb52
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).