Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні КНП "МКБЛ № 17"ХМР

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні КНП "МКБЛ № 17"ХМР

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кухтіна Вікторія Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 18, 2019, 13:39 (EEST)
Створено Липень 18, 2019, 13:39 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації На виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови КМУ №835 від 21.10.2015 року "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", Розпорядження Харківського міського голови від 24.04.2018 року "Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах"
Ідентифікаційний номер набору даних bfb698e6-c49d-468d-9e99-d75daf4cd125
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).