Перейти до вмісту

Фінансова звітність

Фінансова звітність управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сердюк Ірина Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 28, 2020, 14:24 (EEST)
Створено Вересень 9, 2019, 13:47 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21 жовтня 2015 року "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних bd6f5c3b-d52d-42cb-850c-18ff05671df2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).