Не оновлений

Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Острозька районна державна адміністрація

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Феленюк Олена В'ячеславівна
Востаннє оновлено Березень 6, 2019, 10:51 (EET)
Створено Жовтень 29, 2018, 14:34 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. №835; Розпорядження голови райдержадміністрації "Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних" від 03.10.2018 №261
Ідентифікаційний номер набору даних bc95342d-d14f-46b0-8efc-1e4a869d4b5b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).