Перейти до вмісту

Довідник про заклад дошкільної освіти №34

Набір даних містить контактну інформацію про заклад дошкільної освіти № 34, а саме: повну назву, юридичну адресу, номер телефону, адресу офіційного сайту та адресу електронної пошти, код ЄДРПОУ

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мороз В. М.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 14, 2020, 14:15 (EEST)
Створено Квітень 9, 2019, 13:07 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації На підставі ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних bc32c0be-7301-4649-ad55-f117d0670f73
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).