Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та підпорядкованих йому організацій

Набір містить ресурс ReferenceBook - довідкові дані про виконавчий комітет Старобільської міської ради та підпорядковані ій підприємства і установи

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Цегельник С.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 4, 2019, 11:12 (EEST)
Створено Вересень 20, 2019, 13:23 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарський кодекс України, Закону України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних b99fc5f6-bda0-4e10-991a-83fc0875e2cd
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).