Перейти до вмісту

Проекти нормативно-правових актів Харківської міської ради

Набір містить ресурс Projects с переліком проектів нормативно-правових актів (рішень Харківської міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень Харківського міського голови), які підлягають оприлюдненню, з датою їх оприлюднення, посиланням на місце оприлюднення у мережі Інтернет та іншою корисною інформацією

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 30, 2020, 10:27 (EEST)
Створено Вересень 30, 2019, 12:02 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Регламент Харківської міської ради 7 скликання
Ідентифікаційний номер набору даних b93f949b-8003-443c-98f5-013fe385216e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).