Перейти до вмісту

Інформація про перелік посад Національної поліції України

Наказ № 142 ВІД 04.12.2015 Про затвердження Переліку посад молодшого та середнього складу поліції і відповідних їм граничних спеціальних звань

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Богдан Олена Олексіївна
Востаннє оновлено Листопад 6, 2018, 17:49 (EET)
Створено Листопад 6, 2018, 17:47 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних b930ffe5-fca2-4f62-903c-012196e1539d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).