Перейти до вмісту

Перелік договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них

Набір містить перелік укладених договорів Добропільської райдержадміністрації, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів оприлюднені через API. Решта даних, яка не підлягає під Закон України "Про відкритість використання публічних коштів", оприлюднена файлами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Баранник Олександр Леонідович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 12, 2020, 16:04 (EEST)
Створено Травень 6, 2020, 15:47 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про бухгалтерский облік та фінансансову звітність в Україні", Закону України "Про відкритість використання публічних коштів", Закону України "Про публічні закупівлі" та їх підзаконих актів.
Ідентифікаційний номер набору даних b7a6a39c-bc6b-4047-bd8a-e16e7b4976c4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).